Piiblitunnid ja osadusõhtud


dsc068291Koguduse piiblitunnid ja osadusõhtud on mõeldud täiskasvanutele, kes tunnevad vajadust kaaskristlastega kokku saada ka väljaspool pühapäevast jumalateenistust.

Enamasti käsitleme erinevaid teemasid Piiblist ja uurime, kuidas need kõnetavad meid tänasel päeval. Alati on ruumi vabale arutelule, küsimustele, lauludele ja palvele.

Piiblitunnid ja osadusõhtud toimuvad perioodil september kuni mai reeglina kuu 2. ja 4. kolmapäeval. Kui konkreetsel kuul on erisusi, siis täpsema info leiab koguduse kuu sündmuste kalendrist.

Piiblitundidesse ja osadusõhtutele on oodatud kõik, kel huvi kristluse vastu. Teretulnud on nii meie kui ka teiste koguduste liikmed, aga ka kogudusse mitte kuuluvad inimesed.

Piiblitunnid algavad kell 13.00 ja need toimuvad kogudusemajas (Paldiski mnt. 2, Keila).

Osadusõhtud algavad kell 18.00 ja tavaliselt toimuvad need internetis, zoom keskkonnas (kui sündmuste kalendris pole konkreetse kuupäeva osadusõhtu kohta teisiti kirjas). Zoom keskkonna kasutamine on väga lihtne – vajalik vaid arvuti ja internetiühenduse olemasolu. Kõigil huvilistel palume osalemise lingi saamiseks võtta eelnevalt igakordselt ühendust aadressil matthias.burghardt@eelk.ee. Kõik vajalik sisselogimiseks saadetakse osaleda soovijaile koos osalemise lingiga e-mailile.