Algab sügisene leerikursus 

22.09.2023

Esimene kogunemine toimub neljapäeval, 5. oktoobril kell 18.00 kogudusemajas, Paldiski mnt 2, Keila. 

Leerikursusele registreeruda saab kas e-mailil keila@eelk.ee või kantseleis selle lahtoleku aegadel.

Leerikursusel tutvume kristliku usuga nagu evangeelne luterlik kirik maailmas seda usub ja tunnistab. Leerikursus lõppeb soovijatele leeriõnnistamisega (konfirmatsiooniga), millega leerilaps saab meie koguduse täieõiguslikuks liikmeks.

Leerikursuse hind on 5 eurot. Nendel, kes soovivad kursuse lõpul ka leeriõnnistamisel osaleda, palume tasuda ka koguduse liikme aastane liikmemaks, mille soovituslik suurus meie koguduses on 40 eurot.

Leeritunnid toimuvad regulaarselt kord nädalas, tõenäoliselt teisipäeviti kell 18-19 kas kogudusemajas või internetis zoom keskkonna vahendusel. Leeritundide täpne päev ja toimumise koht (kogudusemaja või internet) lepitakse kokku esimesel kohtumisel. Kui kellelgi ei ole võimalik esimesel kohtumisel osaleda, palume sellest kindlasti kursusele registreerumisel teada anda.

Esialgne leeritundide toimumise ajakava:

5.10.
10.10. 
24.10.
31.10. 
7.11. 
14.11.
21.11. 
28.11. 
5.12.
12.12.

Tere tulemast!
Matthias Burghardt
koguduse õpetaja

Järgmine:

Eelmine: